a sınıfı cam filmi info@hercamafilm.com +90 (212) 270 32 71
3M GÜNEŞ KONTROL CAM FİLMLERİ

Enerji koruma

Özellikle enerji ve ısıtma masraflarının her yıl gittikçe arttığı düşünülürse, ısıtma, havalandırma, panjur ve aydınlatmanın bir binanın toplam işletme giderlerine önemli bir katkısı vardır. Yaz aylarındaki güneş ısısı kazanımı bir binanın ısı yükünü %60’a kadar artırabilir. 3M güneş kontrol filmlerinin etkili kullanımı güneş ısısı kazanımını %77’ye kadar düşürebilir ve havalandırma, ısıtma, panjur ve aydınlatmaya olan bağımlılığı önemli ölçüde düşürürken daha etkili sıcaklık kontrolüne katkıda bulunur.

Artan Konfor

Güneş ışığı ve ısısı, bir binayı konforlu halde tutmayı oldukça güç kılabilir. 3M güneş kontrol filmleri güneşten gelen ısıyı azaltır, bina sakinlerine daha fazla konfor sağlar. İdeal çalışma alanı doğal ışığın en iyi şekilde kullanımı sayesinde ne çok sıcak ne de çok soğuktur. 23ºC üzerindeki her bir derece için, üretkenlik seviyesi %5 kadar düşmektedir! 3M güneş kontrol filmi sizin üstün ve konforlu bir çevre yaratmanızı sağlar.

Solma azalımı

Ultra viyole ışık, renklerin solmasında ve birçok malzemenin bozulmasında en büyük etkendir. Hiçbir film solmayı tamamen durduramazken, 3M güneş kontrol filmi, zararlı ışınları %99.9'a kadar azaltır ve bu sayede solma sürecini kayda değer biçimde yavaşlatır. 3M güneş kontrol filmleri mağaza vitrinlerinde, sergilerde teşhir edilen ürünleri korumakta ve varlıklarınızın ömrünü uzatmakta oldukça kullanışlıdır.

Parlama ve yansıma azalımı

Üzerine ışık yansıyan bir bilgisayarda çalışmak ya da ekrana bakmak keyfinizi kaçırabilir. Parlamayı hatırı sayılır derecede azaltarak, 3M güneş kontrol filmi göz yorgunluğunu azaltır. Filmlerimizin birçoğunda metal kullanımı tercih edilmediğinden, film uygulandığı zaman neredeyse hiç görünmez ve içeriden ya da dışarıdan istenmeyen yansımalara yol açmayarak (film olmayan camdan %1’e kadar daha az yansıma) görüntülerin değişmeden kalmasını, binanın ve manzaranın çekiciliğini daha önceden nasılsa öyle olmasını sağlar.
anasayfa
kurumsal
ürünlerimiz
referanslar
iletişim
  Adres
Reşitpaşa Mah. Denizbank Sitesi Sk. No:18
Sarıyer / İSTANBUL
TÜRKİYE

Telefon
+90 212 270 32 71
Faks
+90 212 279 28 11

E-posta
info@hercamafilm.com


Tasarım GORAL