a sınıfı cam filmi info@hercamafilm.com +90 (212) 270 32 71
3M EMNİYET CAM FİLMLERİ

Bomba patlaması

Düşünmesi dahi oldukça tatsız olsa da, dünyamızda bomba patlama tehdidi oldukça gerçektir. Bir bomba patlaması korumasız camları tehlikeli parçalara dönüştürerek, insanlara bombanın kendisinden daha zarar verici hale getirir. Ayrıca kırık cam parçaları patlama basıncının binaya girerek daha fazla risk taşımasına neden olur. 3M cam koruma filmleri, bir dizi global standartlarda testlerden geçmiştir ve insan hayatını korumak için patlamanın etkisini azaltabilir.

Sivil kargaşa

Çağımızda artık hiçbir ülke, toplum, kültür ya da bina terörizm veya ayaklanma tehdidine karşı ayrıcalıklı değildir. Bu nedenle, bina sahipleri ve yöneticileri özellikle büyük toplumsal, siyasi ya da spor olayları sırasında bina sahiplerine olan sorumluluklarının her zaman olduğundan daha fazla farkında olmak durumundadırlar. En önemli konunun güvenli bir ortam sunmak olduğuna dair şüphe oldukça azdır. Artırılmış güvenlik bir binayı her zaman hedef olmaktan kurtarmasa da, 3M cam koruma filmi gibi önceden alınabilecek tedbirler, zarar ve ziyanı en aza indirmek için faydalı olacaktır. Sivil kargaşa meydana gelmesi halinde, 3M cam koruma filminin uygulanması, yönetimin çalışanlarını ve varlıklarını korumasını iyileştirmek adına savunma tedbirleri almakta gerekli özeni gösterdiğini kanıtlayabilir.

Haneye tecavüz ve hırsızlık

3M cam koruma filmleri, ağır nesnelerle vurulduktan sonra dahi camı yerinde tutarak, sokak suçlarına karşı caydırıcılık niteliği taşır. Suçlular bu sayede kapkaç yapmaları için uygun hızlı erişime sahip olamazlar. Filmin çizilmeye karşı olan direnci de hırsızlığı oldukça güç hale getirmektedir. Genellikle cam filmi onları öyle yavaşlatır ki, bırakıp gitmeyi tercih ederler.

Duvar yazıları

3M cam koruma filmleri camların ve aynaların dış yüzeylerine uygulanarak kişilerin kasıtlı olarak vereceği zararlara karşı koruma sağlayabilir. Bir kişi cama herhangi bir şey püskürttüğünde, boyadığında, yazdığında, oyduğunda ya da hatta asitle kazıdığında, zarar gören film olacaktır ve bu kurban katman olarak değiştirilebilecek, böylece camı değiştirmek harcanan zaman ve yapılan masrafın çok daha azına, yeni bir cam veya ayna görüntüsü elde edilecektir. Bu uygulama kasıtlı olayların sık rastlandığı tren veya otobüslerde özellikle kullanışlıdır.
 
anasayfa
kurumsal
ürünlerimiz
referanslar
iletişim
  Adres
Reşitpaşa Mah. Denizbank Sitesi Sk. No:18
Sarıyer / İSTANBUL
TÜRKİYE

Telefon
+90 212 270 32 71
Faks
+90 212 279 28 11

E-posta
info@hercamafilm.com


Tasarım GORAL